۱۳۸۹ آبان ۱۸, سه‌شنبه

هر سال350 ميليون دلار به منظور تامين تجهيزات و امكانات مورد نياز به گردان‌هاي عاشورا و الزهرا اختصاص مي‌يابد

خبرگزاري فارس: فرمانده لشكر 41 ثارالله كرمان گفت: هر سال به منظور تامين تجهيزات و امكانات مورد نياز گردان‌هاي عاشورا و الزهرا بسيج معادل 350 ميليون دلار اختصاص مي‌يابد.
به گزارش خبرگزاري فارس از سيريك، محمد مطهري صبح امروز در همايش بسيجيان گردان 202 عاشوراي پالور شهرستان سيريك كه با حضور مسئولان، بسيجيان و پاسداران برگزار شد، اظهار داشت: بسيج و بسيجي تفكري است كه دانش آموختگان آن ايثارگران و جهادگراني هستند كه با عشق راستين به خدا و اسلام ناب محمدي در جامعه فعاليت مي‌كنند.
وي افزود: بسيجيان مايه مباهات و فخر ملت بزرگ ايران اسلامي هستند و بايد هميشه با تاسي از انديشه‌هاي بلند معمار بزرگ انقلاب و ارزش‌هاي اسلامي و منويات مقام معظم رهبري در تمام عرصه‌هاي كار و تلاش، آباداني و اعتلاي كشور حضوري موثر و مقتدر داشته باشند.
فرمانده لشكر 41 ثارالله كرمان اضافه كرد: حركت جديد بسيج در جامعه امروزي با توجه به ترفندهاي شوم دشمنان انقلاب اسلامي ايران بصيرت افزايي در ميان جوانان و مردم براي مقابله با تهديدات نرم و تهاجمات ضد فرهنگي و اسلامي است. مطهري در بخش ديگري از سخنان خود خاطرنشان كرد: هر ساله به منظور تامين تجهيزات و امكانات مورد نياز گردان‌هاي عاشورا و الزهرا بسيج معادل 350 ميليون دلار اختصاص مي‌يابد.
وي ابراز داشت: تشكيل بسيج در نظام جمهوري اسلامي ايران يقينا از بركات و الطاف جلية خداوند تعالي بود كه بر ملت عزيز و انقلاب اسلامي ايران ارزاني شد، چراكه اگر بسيج نبود در دفاع مقدس نمي‌توانستيم در برابر دشمن تا دندان مسلح ايستادگي كنيم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر