۱۳۸۹ آبان ۱۸, سه‌شنبه

فرمانده سابق قرارگاه (امپراطوری) خاتم النبیاء: آقا راضی،سپاه راضی، گور پدر مردم ناراضی

خبرگزاری فارس حرف هائی را بنام مصاحبه با سردار محمد وفایی فرمانده سابق قرارگاه (امپراطوری) خاتم النبیاء منتشر کرده است که عموما حمله به دوران نخست وزیر موسوی و کارشکنی هائی است که وی مدعی است از طرف دولت صورت گرفته تا سپاه بغداد را فتح نکند!

اصطلاحات و واژه هائی که سردار وفائی در این مصاحبه به خدمت گرفته، حداقل در حد محسن رفیقدوست هم نیست که این ماه ها تخم کفتر برایش شکسته اند و مرتب بعنوان وزیر سپاه دوران جنگ مصاحبه می کند. البته نه درباره ریاستش بر بنیاد مستضعفان و یا قراردادهای پتروشیمی و یا دوران حضورش در رهبری موتلفه اسلامی، بلکه درباره جنگ و علیه موسوی!

سردار وفائی همانقدر که از نقش دولت موسوی دوران جنگ با عراق ناراضی است، از وضع کنونی بسیار راضی و خوشحال است. به این دلیل که قراردادهای میلیاردی را به سپاه می دهند و هیچ مزاحمی هم در صحنه نیست.

وفائی می گوید: «این آقایان (دولت موسوی) فقط ۱۶ درصد بودجه کشور را به جنگ اختصاص داده بودند. هیچ کجای دنیا چنین حماقتی وجود ندارد. هر کجا جنگ باشد تمام بودجه آن کشور جنگی بسته می‌شود. (لابد مردم باید گلوله و خمپاره بخورند!)
سپاه – اخیرا- در قرارداد دو میلیارد دلاری در یک مناقصه بین‌المللی پیروز شد!(این همان قرارداد نفت و گاز است که دولت احمدی نژاد همه را حذف کرد تا سپاه برنده شود)

اگر بعد از جنگ اجازه می‌دادند سپاه در بخش‌های دیگر مثل درمان هم وارد می شد.»

سردار وفائی که خبرگزاری فارس ننوشته اکنون در کدام قسمت سپاه فعال است، در ادامه همین مصاحبه گفت: ارتش آمریکا با آن همه هیبتی که برایش درست کرده‌اند، یک اتوبان در آمریکا نساخته است.(ظاهرا وفائی تصور کرده در همه جای جهان کار ارتش اتوبان درست کردن و پول پارو کردن است!)

آمریکایی‌ها فکر می‌کنند دنیا فقط خودشان و چند کشور دنباله‌روی آنها هستند. امروز هر کالایی را می‌توان از کشورهای مختلف با چند دلار بیشتر خریداری کرد. آقا هم فرمودند این تحریم ها برای ما خیر است و ما را خودکفا می‌کند.

(بموجب استدلال وفائی، خیر گران تر خریدن آنچه که به کشور وارد می شود، به شرکت های وارد کننده وابسته به سپاه می رسد و خودکفائی به مرز 70 میلیارد دلار واردات به کشور رسیده است!)

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر